روزانه

این چند وقته حسابی داریم مهمون بازی می کنیم. پنجشنبه خونه مادر همسری بودیم و شبش رفتیم شمال جمعه با پسر عمه جان و دوستش و یه دوست دیگمون که تو فریدونکنار ویلا دارن رفتیم بیرون و خوش گذروندیم.

به پسری خیلی خوش گذشت.همون سویتی رفتیم که عید رفته بودیم ولی برای عید خیلی تمیزتر بود. پسری محل رو شناخت و گفت مامان اومدیم این خونمون. بمونیم همینجا. نریم تهران. عاشق دریا و طبیعت شماله.

خیلی خوب بود. دوست پسر عمه جان هم خیلی خوب بودن. به ما که خوش گذشت.

شنبه صب پسری با استفراغ بیدار شد و خیلی پکر بود. منم علی رغم همه کارایی که داشتم تصمیم گرفتم که بمونم پیشش. یه دفعه همکارم تماس گرفت و گفت مشتری داریم باید بیای بازدید. منم بدو همه چیز رو آماده کردم و به همسری گفتم می رم و میام.

قرار شد پسری رو ببریم خونه مادربزرگش و همسری من رو تو راه پیاده کرد و  باهاش رفت خونه مادرشوهری. خودش هم مونده بود. منم ظهر رفتم با همسری دفترخونه و بعد هم رفتم پیش پسری. خدا روشکر که حالش خوب شده بود.

همسری هم رفته بود خونه و برای سورپرایز ما خونه رو جمع کرده بود و غذا رو سر گاز گذاشته بود (آبگوشت). بعد با مادر همسری رفتیم خونمون و ایشون هم نیمه شب که پدرهمسری اومده بودن دنبالشون (ساعت 3) رفته بودن خونه.

یکشنبه هم با پسر عمه من که از اهواز اومده بود با خانمش و دختر عمو و خانوادشون با هم رفتیم پارک نهج البلاغه که خیلی خوش گذشت.

دوشنبه هم به زحمت بیدار شدیم و قرار شد که شب بریم خونه و دیگه برنامه ای نداشته باشیم ولی به خاطر شرایط روحی پسری مجبور به خیابون گردی شدیم و این شد که امروز بعد از یک هفته رفتم باشگاه.

پنجشنبه این هفته هم قراره دوستم از اهواز بیاد و یه هفته تهران باشه. احتمالا جمعه پیش ماست.

شرایط کاری هم بد نیست. شرایط خانوادگی هم خوبه. راستی ماشینمون رو هم عوض کردیم. الان 2 هفته ای می شه که اس دی رو فروختیم و یه پارس خریدیم.

همسری که خیلی راحت شد چون ماشینش مدل 90 بود و این ماشین مدل 93 (البته از داماد عمم خریدیمش)

پسری هم ماشین جدید رو دوست داره و فقط ناراحتیش از اینه که دوست داشت ماشینمون سانروف داشته باشه. امان ازبچه ها...

 

/ 4 نظر / 18 بازدید
نیلوفر

خدا رو شکر ، امیدوارم گرفتاری هات خیر باشه [قلب]

خاطره

سلام عزیزم. ماشین نو مبارکه..ایشالله همیشه به سفر و خوشی بعد از کلی وقت وبلاگمو بروز کردم..

دزیره

مبارک باشه ایشاله به سلامتی سان روف دار هم می خرین.